Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Vybrané ccTLD v naší nabídce

(Brno, 3. 9. 2020) U nás můžete provést registraci domén, které v českém jazyce mohou dávat význam, a utvořit tak zajímavou adresu pro Váš projekt.

Domény k registraci v nabídce

Království Tonga

Nechceme nikoho navádět, ale např. Prines.to je výborná adresa pro donáškovou službu. TO je doména království Tonga a na RegZone.cz je dostupná k registraci minimálně na 2 roky. Neváhejte s registrací, možností je hromada.

Švédsko a Slovinsko

Zaregistrujte.se nebo Zaregistrujte.si K zahození nejsou ani SE a SI domény!
Dá se s nimi perfektně vyhrát, fantazii se meze nekladou. K registraci švédské domény SE si připravte DIČ nebo IČ (nebo číslo občanky), se slovinskou doménou SI to budete mít jednodušší – stačí si ji objednat a zaplatit.

Kolumbie

Nebo co třeba doménu Kolumbie, .co? CO používají např. některé společnosti jako zkratku anglického „Company“. Kolumbijská doména je na RegZone.cz v ceníku za 990 Kč bez DPH.

Černá Hora

Doména ME je hojně využívaná jako anglické slovíčko „me“, anebo v češtině jako „Mě“. Doménu si můžete ověřit a objednat na RegZone.cz.

Zajímavé jsou také domény JO (Jordánské království) a NO (Norsko). Spoustu dalších zajímavých domén jsme tu neuvedli, máme v naší nabídce téměř 800 TLD domén. Neváhejte se proto podívat na náš web a vybrat si přesně tu pravou!

Objednávku domén spolu s podrobnými informacemi o doménách, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte kliknutím na konkrétní doménu:

Pro podrobné ceny pro registrace jednotlivých domén jsme pro Vás připravili ceník domén.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain