Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Podpora formátu ISDOC

(Brno, 5. 3. 2009) Nová funkce v Centru administrace pro všechny naše zákazníky - podpora formátu fakturace ISDOC pro vystavené daňové doklady. Usnadňujeme tak import dokladů do účetních systémů.

Od dnešního dne si naši zákazníci mohou nechat zasílat daňové doklady kromě formátu PDF i ve standardizovaném formátu fakturace ISDOC. Stačí pouze zapnout v Centru administrace položku "El. fakturace ISDOC" a e-mailem budeme zasílat daňové doklady ve dvou formátech. Připravujeme také možnost přímo formát ISDOC stáhnout z centra administrace.

Formát ISDOC by měly být schopny naimportovat všechny běžné účetní programy používané v České republice. Na stránkách projektu je ke stažení prohlížeč, který umí fakturu zobrazit a ověřit digitální podpis. Všechny ISDOC faktury podepisujeme stejným kvalifikovaným certifikátem České pošty jako PDF doklady.

Formát ISDOC

ISDOC (Information System Document) je formát elektronické fakturace v ČR, který definovala "Pracovní skupina pro Elektronické standardy výměny dat" sdružení SPIS. Dne 16. října 2008 byla podepsána "Deklarace o společném postupu v oblasti řešení elektronické fakturace v ČR". Tato deklarace vyjadřuje závazek jednotlivých výrobců ekonomických a ERP systémů vybudovat společný formát el. fakturace a do jednoho roku od jeho vyhlášení jej implementovat do svých komerčních řešení. Dalšími signatáři byli zástupci státu.

Více informací nebo program ISDOCReader získáte na stránkách projektu www.isdoc.cz.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain