Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Moderní stránky ZonerCloud.cz

(Brno, 7. 5. 2020) 

Po dlouhodobé technické a vizuální přípravě představuje náš projekt ZonerCloud.cz zbrusu nový web. Věříme, že vás osloví příjemným designem, responzivním zobrazením, snadnou orientací a přehlednější nabídkou služeb.

Cloud Server Managed

Spravujte velmi jednoduše a efektivně vaše služby, domény, webové aplikace, databáze, e-mailové schránky a ostatní webhostingové produkty pomocí našeho webového rozhraní. O kompletní instalaci OS, jejich komponent, následnou správu, zabezpečení a nepřetržitý chod serveru se postarají naši zkušení administrátoři.

Konfigurátor VPS

Vytvořte si vlastní konfiguraci serveru, případně zvolte jednu z našich předchystaných variant Cloud Server VPS nebo Cloud Server Managed, které se zřídí do 55 vteřin od připsání platby. Parametry lze navýšit kdykoli později.

Cloud Mail

Moderní e-mailová služba Cloud Mail je určena pro firmy a nejnáročnější zákazníky. Platíte pouze za kapacitu pošty a spravujete e-mailové schránky o libovolné velikosti. Služba eliminuje starosti s náročnou správou poštovního serveru, s řešením spamu, blacklistů a dalších každodenních starostí.

Kvalitní a profesionální řešení

Naše cloudové služby jsou provozovány na nejnovějším kvalitním hardware. Clusterové řešení datového pole je postaveno na hardware od firmy DELL, síťové prvky jsou od společnosti Cisco. Celý systém je provozován v kvalitních brněnských datacentrech, které jsou vzájemně propojeny optickými kabely. Dostatečná konektivita je dodávána od dvou nezávislých poskytovatelů. Vše je provozováno s cílem co největší eliminace jakýchkoliv výpadků a důrazem na ten nejlepší výkon.

Navštivte nový web ZonerCloud.cz pro více informací o skvělých cloudových serverových službách od předního českého poskytovatele.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain