Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.TOWN .LUXURY .REISEN
.TOYS .UNIVERSITY

(Brno, 28. 7. 2014) Nové domény nejvyššího řádu k volné registraci. Domény .TOWN, .UNIVERSITY a .REISEN využijí města, jejich úřady či školské instituce, doménu .TOYS prodejci a výrobci hraček, a doména .LUXURY je puncem luxusu. Tyto a další nové domény pro vás jsou si můžete na RegZone.cz registrovat od tohoto týdne.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Zboží - .TOYS, .LUXURY
Společnost - .TOWN, .UNIVERSITY, .REISEN

Již můžete registrovat také tyto domény

.RENTALS, .WORKS, .GURU, .EXPERT, .CLUB, .CONSULTING, .MEDIA, .EMAIL, .COOL, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .associates .lease .media .pictures .kaufen .consulting.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na RegZone!cz. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain