Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nová doména PAGE k registraci

(Brno, 9. 10. 2018) Rozšířili jsme pro vás doménové portfolio o další koncovku. Právě teď si můžete zaregistrovat skvělou doménu PAGE. Ta je výbornou volbou pro všechny, co chtějí mít stránky na originální doméně. Doména .page vyžaduje, aby prezentace na ní jela pouze na HTTPS.

Registrujeme již stovky nových domén. Zaregistrujte si i vy tu svou na RegZone.cz a vytvořte si nezaměnitelnou online identitu. Stačí si jen vybrat z našeho seznamu nových TLD.

Doména PAGE k registraci

Nenechte si ujít další příležitost ve světě domén. Právě se spustila volná registrace zcela nové domény .page. Podnikáte v oblasti kde využijete PAGE doménu? Neváhejte a najděte si své doménové jméno s koncovkou PAGE. Zaregistrujete si ji za zaváděcí cenu 490 Kč bez DPH.

Zaregistrujte si originální doménu PAGE

Nové TLD domény
Doména     Objednávka
.page   490 Kč 593 Kč vč. DPH registrovat

Náš seznam nových domén pravidelně aktualizujeme. Sledujte naše novinky a žádná nově přidaná doména vám neunikne.

Doména PAGE vyžaduje spojení přes HTTPS

Registr GOOGLE vyžaduje, aby všechny prezentace na doménách PAGE byly přístupné přes HTTPS, u nás tedy máte výhodu v tom, že SSL certifikát Basic DV od Symantec automaticky nabízíme ke každé doméně v ceně. Vyzkoušejte s touto doménou třeba náš nový webhosting WordPress, který při aktivaci provede inistalaci blogovacího software WordPress a zároveň i instalaci důvěryhodného SSL certifikátu.

Pro prezentaci na doménách .page je třeba mít SSL certifikát nainstalovaný na hostingu, doména je přístupná pouze po protokolu HTTPS!

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain