Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Registrujte si .chat, .style, .tennis nebo .bingo

(Brno, 18. 5. 2015) Neustále se snažíme rozšiřovat nabídku domén. Právě dnes přidáváme nové domény .bingo, .chat, .style nebo .tennis
Registrujeme již stovky nových TLD domén. Zaregistrujte si i vy novou tld doménu s Regzone.cz

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE:

Nové domény k registraci

KOMUNIKACE: .chat
MÓDA, LIFESTYLE: .style
SPORT: .tennis
OSTATNÍ: .bingo

Ověřte si doménu a objednejte si ji na RegZone.cz

Již můžete registrovat také tyto domény

.SCIENCE, .YOGA, .WORK, .LIFE .HELP, .CARE, .GUIDE, .GURU, .EXPERT,... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné nedávno - Nové domény .SPACE, .RIP, .BAND a .FORSALE.

Další nové domény jsou v plánu!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepromarněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Nejsme pouze registrátor domén!

Pokud budete kdykoliv potřebovat specifickou, či cizokrajnou doménu, neváhejte se obrátit na naši zákaznickou podporu. Máme zkušenosti s registracemi domén z celého světa. Vždy se vám budeme snažit vyjít vstříc. Zvládneme ale mnoho dalšího.

Kvalitní webhosting s nonstop podporou

Poskytujeme nejvýší úroveň webhostinu v ČR. Nechceme se srovnávat s levnými hostingy s častými výpadky, omezenou technickou podporou a pomalou rychlostí.

U Czechie máte garanci funkce všech opensource řešení. Oproti hostingu za 30 Kč zvládneme i Magento s 999 emailovými účty. A to bez výpadků a s nonstop technickou podporou. Na náš webhosting se budete moci kdykoliv spolehnout.

Virtuální servery pro větší projekt?

Dokážeme vám optimalizovat výkon pro vaše projekty pomocí individuálního virtuálního serveru. Již za cenu webhostingu dostanete vyhrazený virtuální server, který běží na špičkové infrastruktuře značek Dell a Cisco. Zvládne například 20 Magento eshopů.

Víme, že s našimi servery budete spokojeni. Proto vás nebudeme vázat smlouvou na několik let. Naše ceny platí i při využití virtuálních serverů pouze na měsíc! www.zonercloud.cz

SSL certifikát vám nainstalujeme zdarma!

Máte již funkční projekt? Nezapomínejte na důležitost zabezpečení pomocí ssl certifikátu. Zabráníte ukradení přihlašovacích údajů vašich návštěvníků a zákazníků. SSL certifikát je již standard. Dokážeme vám pomoci se správnou volbou typu certifikátu, nasazením a pomůžeme vám i s ověřením u certifikační autority. Máte hosting u Czechie? SSL certifikát nainstalujeme za vás zcela ZDARMA.

Začněte koupí SSL certifikátu na SSLmarket.cz

Využijte naše služby od registrace domény přes hosting až po SSL certifikát. Získáte nejen profesionální zázemí, ale především opravdu nonstop technickou podporu pro vaše projekty.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain