Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.CARE .SURGERY .DENTAL
.CLINIC

(Brno, 11. 8. 2014) Nové domény nejvyššího řádu k volné registraci. Domény .CARE, .SURGERY, .DENTAL, .CLINIC, které jsou vhodné pro zdravotnická a pečovatelská zařízení, či pro moderní webovou prezentaci soukromých lékařských a ambulantních praxí. Tyto a další nové domény si můžete na Czechia.com registrovat od tohoto týdne.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Zdravotnické a pečovatelské instituce - .CLINIC, .CARE
Specializované ambulance - .SURGERY, .DENTAL

Již můžete registrovat také tyto domény

.UNIVERSITY, .WORKS, .GURU, .EXPERT, .MEDIA, .EMAIL, .COOL, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .wtf .fail .financial .limited .actor .rocks.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain