Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.ASSOCIATES .LEASE .MEDIA .PICTURES .KAUFEN .CONSULTING

(Brno, 21. 7. 2014) Pondělní várka zcela nových domén je tu. Doménu .CONSULTING a .MEDIA využijí agentury, doménu .PICTURES nadšenci pro obrázky. Další nové domény pro vás jsou .ASSOCIATES, .LEASE nebo německá .KAUFEN. Tyto domény si můžete na RegZone.cz registrovat od tohoto týdne.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Podnikání - .ASSOCIATES, .LEASE, .KAUFEN, .CONSULTING
Ostatní - .MEDIA, .PICTURES

Již můžete registrovat také tyto domény

.SEXY, .TECHNOLOGY, .GURU, .EXPERT, .CARDS, .NINJA, .PHOTO, .EMAIL, .XYZ, .COOL, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .capital .engineering .exchange .gripe .moda.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na RegZone.cz. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain