Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Spustili jsme předobjednávky nových domén BLOG

(Brno, 31. 10. 2016) Začněte blogovat s novou doménou BLOG, kterou jsme přidali do našeho doménového portfolia. Od pondělí 21. listopadu se spustí její volná registrace.

Na regZone!cz jsme pro vás zahájili předobjednávku této domény. Využijte ji právě teď.

Předobjednejte si domény BLOG za 799 Kč bez DPH

Zašlete nám své návrhy názvů a ihned po zahájení volné registrace uděláme vše pro to, abychom vaše domény s koncovkou .blog získali. Je to skvělá šance pro všechny, co rádi píšou nebo s tím chtějí začít. Předobjednávky jsou velmi oblíbené a využily je už stovky zákazníků. Nenechte si utéct zajímavou příležitost a objednejte si .blog doménu.

Registrujte si novou doménu .blog na CZECHIA.COM
Doménu si lze objednat již dnes, a to za 799 Kč bez DPH na první rok.

Vidíte-li při ověření domény vyšší cenu, pak jste natrefili na tzv. Premium doménu, kterou registr nabízí pouze za vyšší cenu.

Garance vrácení peněz: Pokud se nám nepodaří předobjednanou doménu pro vás získat, vrátíme vám peníze.

Nové TLD domény
Doména     Objednávka
.blog   799 Kč (967 Kč s DPH) registrovatRegistrace domény BLOG

Získejte nové domény se slevou

Nové generické domény se v ČR těší velké oblibě podobně jako ve světě. Přímo na regzone.cz si právě teď zaregistrujte vybrané domény s výraznou slevou. Ze kterých domén můžete vybírat? Jejich seznam najdete zde: Nové domény v super promo akci.

Aktivujte si profesionální webhosting pro svou doménu BLOG

Poskytujeme webhosting přes 20 let. Vyznáme se. Pomůžeme vám vybrat vhodnou variantu pro váš projekt i novou doménu například .blog. Podívejte se na 5 výhod profesionálního webhostingu od CZECHIA.COM.  

Další informace

  • Ceny jsou uvedeny bez DPH
  • Objednávka negarantuje registraci domény, ta bude provedena okamžitě, jak to bude možné, ale registr zpracovává žádosti v principu "kdo dřív přijde...", požadavky chodí z celého světa. V případě, že se doménu nepodaří zaregistrovat, budou vám peníze vráceny. Jedná se o předobjednávku.
  • Objednávka MUSÍ být uhrazena, aby bylo možné pokusit se o registraci.
  • Akce neplatí pro renew nebo transfer a na tzv. Prémiové domény nebo domény v Trademark Clearing House chráněné ochrannou známkou.
  • Kompletní ceník naleznete na www.regzone.cz/domena/nove-tld-domeny/.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain