Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

registrace domén

Nová doména APP k registraci

(Brno, 10. 05. 2018) Rozšířili jsme pro vás doménové portfolio o další koncovku. Právě teď si můžete zaregistrovat skvělou doménu APP. Ta je výbornou volbou pro všechny, co se věnují například propagaci nebo tvorbě aplikací. Doména .app vyžaduje, jako první TLD vůbec, aby prezentace na ní jela pouze na HTTPS.

Registrujeme již stovky nových domén. Zaregistrujte si i vy tu svou na CZECHIA.COM a vytvořte si nezaměnitelnou online identitu. Stačí si jen vybrat z našeho seznamu nových TLD.Doména APP k registraci

Nenechte si ujít další příležitost ve světě domén. Právě se spustila volná registrace zcela nové domény .app. Podnikáte v oblasti kde využijete APP doménu? Neváhejte a najděte si své doménové jméno s koncovkou APP. Zaregistrujete si ji za zaváděcí cenu 499 Kč bez DPH.

Standardní cena je pak 549,- Kč bez DPH.

Zaregistrujte si originální doménu APP

Nové TLD domény
Doména     Objednávka
.app   499 Kč 604 Kč vč. DPH registrovatRegistrace domény APP

Náš seznam nových domén pravidelně aktualizujeme. Sledujte naše novinky a žádná nově přidaná doména vám neunikne.

Doména APP vyžaduje spojení přes HTTPS

Registr GOOGLE vyžaduje, aby všechny prezentace na doménách APP byly přístupné přes HTTPS, u nás tedy máte výhodu v tom, že SSL certifikát Basic DV od Symantec automaticky nabízíme ke každé doméně v ceně. Vyzkoušejte s touto doménou třeba náš nový webhosting WordPress, který při aktivaci provede inistalaci blogovacího software WordPress a zároveň i instalaci důvěryhodného SSL certifikátu.

Pro prezentaci na doménách .app je třeba mít SSL certifikát nainstalovaný na hostingu, doména je přístupná pouze po protokolu HTTPS!

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain