Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nová služba - MiniWeb

(01. 03. 2007)  Rozšiřujeme nabídku www programů o naprosto unikátní službu – program MiniWeb, nabízející jednu www stránku ke každé doméně zdarma.

Nová služba nabízí každému zákazníkovi skvělou příležitost využít zcela zdarma hosting MiniWeb ke každé doméně, která bude administrována na jeho zákaznickém účtu. Zákazníci, kteří prozatím nevyužívají žádnou placenou službu, tak kromě více než deseti šablon pro parkované domény nyní mohou využít dalších šest typů vizitek s vlastními texty a nebo si vytvořit originální www stránku pomocí HTML kódu a CSS stylů.

Nastavení nové služby je uživatelsky jednoduché a vytvoření vizitky je otázkou minuty, kdy stačí pouze doplnit do textových polí své iniciály a ev. krátkou poznámku o majiteli domény. Také způsob vytvoření vlastní stránky byl zvolen co nejjednodušeji a při troše znalostí HTML vytvoření stránky zvládne prakticky každý.

Služba je pro každého zákazníka přístupná v Centru administrace u detailu parkované domény. Po zvolení "detail" je možné zřídit doménu do některého z placených programů, nastavit parkovací stránku, přesměřování nebo stránku zdarma.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain