Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Akce domény BG a domény SE

Dne 1. 10. 2008 jsme výrazně a trvale snížili cenu registrace domény bulharska.
Doménu nyní může také registrovat jakákoliv osoba nebo firma v EU.
Po celý měsíc říjen registrujeme švédské domény za akční cenu.

Bulharská doména (.bg)

Doména BG je nyní trvale výrazně levnější.
Díky změně registračního procesu správce bulharské domény snižujeme roční udržovací poplatek z původních 9 490 Kč na 3 990 Kč/rok.

Registrace bulharské domény je nyní výrazně jednodušší a mohou si ji v rámci států EU volně registrovat jak fyzické, tak i právnické osoby. Objednávku BG domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci bulharská doména (BG).

Švédská domény (.se) - AKCE

Doména SE po celý říjen za akční cenu 990 Kč.
Zaregistrujte si švédskou doménu SE po celý měsíc říjen za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sleva více jak 60% z původní ceny 2 490 Kč platí pouze pro objednávky realizované v uvedeném období AKCE a pouze pro švédské domény. Akční cena se vztahuje pouze na první fakturaci služeb. Fakturační období registrace domény je roční. Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek objednaných nejpozději k 31. 10. 2008.

Objednávku SE domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci švédská doména (SE).

Pro podrobné ceny registrace jednotlivých domén jsme pro Vás připravili ceník domén.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain