Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Trvalé snížení cen domén DE a SE a akční cena BE domény

Dne 16. 03. 2009 jsme výrazně a trvale snížili cenu registrace domény německa a švédska. Do konce měsíce dubna navíc registrujeme belgické domény za akční cenu.

Německá doména (.de) a Švédská doména (.se)

Domény DE a SE jsou nyní trvale výrazně levnější. Roční udržovací poplatek je u německé DE domény 390 Kč/rok a u švédské SE domény je roční udržovací poplatek 1.490 Kč/rok.

Objednávku domén spolu s podrobnými informacemi o doménách, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte kliknutím na konkrétní doménu:

Upozornění:

Pro úspěšnou registraci .de domény bude od zákazníka vyžádána existující německá adresa, která bude uvedená u administrativního kontaktu domény.

Pro úspěšnou registraci .se domény bude od zákazníka v případě registrace na soukromou osobu vyžádáno číslo pasu.

Belgické domény (.be) - AKCE

Doména BE do konce dubna za akční cenu 490 Kč/rok.
Zaregistrujte si belgickou doménu BE za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sleva více jak 50% z původní ceny 990 Kč platí pouze pro objednávky realizované v uvedeném období AKCE a pouze pro belgické domény. Akční cena se vztahuje pouze na první fakturaci služeb. Fakturační období registrace domény je roční. Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek objednaných nejpozději k 30. 04. 2009.

Objednávku BE domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci belgická doména (BE).

Pro podrobné ceny registrace jednotlivých domén jsme pro Vás připravili ceník domén.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain