Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Akční cena domén ASIA a domén PL

V období od 3. 5. 2010 do 31. 5. 2010 je možné registrovat ASIA domény a PL domény za výrazně nižší ceny. Ceny ASIA domén jsem snížili téměř o 70% a ceny PL domén o 90%.

Akce ukončena

Doména ASIA (.asia) za akční cenu 299 Kč/rok

Zaregistrujte si ASIA doménu za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sleva téměř 70% z původní ceny 990 Kč platí pouze pro objednávky realizované v uvedeném období AKCE a pouze pro ASIA domény. Akční cena se vztahuje pouze na první fakturaci služeb. Fakturační období registrace domény je roční. Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek objednaných nejpozději k 31. 5. 2010.

Objednávku ASIA domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci asijská doména (ASIA).

Doména PL (.pl) za akční cenu 99 Kč/rok

Zaregistrujte si PL doménu za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sleva 90% z původní ceny 990 Kč platí pouze pro objednávky realizované v uvedeném období AKCE a pouze pro PL domény. Akční cena se vztahuje pouze na první fakturaci služeb. Fakturační období registrace domény je roční. Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek objednaných nejpozději k 31. 5. 2010. Po správné registraci PL domény je změna registrátora možná pouze za poplatek 990 Kč.

Objednávku PL domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci polská doména (PL).

Pro podrobné ceny registrace jednotlivých domén jsme pro Vás připravili ceník domén.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain