Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Akční cena domén ME a domén TV

V období od 5. 8. 2010 do 27. 9. 2010 je možné registrovat domény Černé Hory a domény Tuvalu za výrazně nižší ceny. Akční cena domén ME a TV je snížena o více jak 70%.

Doména ME (.me) za akční cenu 199 Kč/rok

Zaregistrujte si ME doménu za bezkonkurenčně nízkou cenu 199 Kč/rok bez DPH (239 Kč/rok s DPH). Sleva více jak 70% z původní ceny 690 Kč platí pouze pro nové objednávky realizované v uvedeném období AKCE. Objednávku ME domén spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte na našich stránkách ME domény:

Doména TV (.tv) za akční cenu 199 Kč/rok

Zaregistrujte si TV doménu za bezkonkurenčně nízkou cenu 199 Kč/rok bez DPH (239 Kč/rok s DPH). Sleva více jak 70% z ceny 690 Kč platí pouze pro nové objednávky realizované v uvedeném období AKCE. Objednávku TV domén spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte na našich stránkách TV domény:

Pro všechny naše zákazníky jsme navíc výrazně snížili roční obnovovací poplatek TV domén z 1.490Kč/rok na 690 Kč/rok bez DPH (828 Kč/rok s DPH) .

 

Všeobecné podmínky akce:

  • Akční cenová nabídka ME a TV domén je platná pouze od 5. 8. do 27. 9. 2010. Akční cena ME a TV domény se vztahuje na nové registrace s platností na jeden rok. Prodloužení služby bude zpoplatněno dle aktuálního ceníku.
  • Objednáním služby v rámci akční nabídky se zákazník nezavazuje k prodloužení služby na další období.
  • Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek provedených do 27. 9. 2010 a uhrazených nejpozději k 31. 9. 2010. Po této době budou výzvy k úhradě stornovány a přijaté platby nebudou akceptovány.
  • Doména bude registrovaná pouze v případě úhrady platby na účet provozovatele ve správné výši a se správným variabilním symbolem.
  • Ceny jsou pro všechny zákazníky konečné.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain