Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Celý duben EU doména jen za 39 Kč

(Brno, 01. 04. 2018)
Během dubna si můžete zaregistrovat EU doménu za nejnižší možnou cenu 39 korun. EU doména je vhodnou adresou pro jakýkoliv zahraniční webový projekt. Koncovka .eu stále nabízí velké množství volných domén, je tak alternativou i pro tuzemské weby, pro které už nebyl vhodný název s koncovkou .cz.

registrovatRegistrace domény EU

Evropská doména jen za 39 Kč včetně SSL/TLS certifikátu

Využijte příležitost a zaregistrujte si novou doménu .eu za zvýhodněnou cenu včetně certifikátu od Symantecu. Nezapomeňte, že EU doménu můžete registrovat s diakritikou (vašenovádoména.eu). Díky diakritice, můžete využít širokou škálu neobsazených názvů. Vaše adresa může mít tvar například: kadeřnictví-praha.eu, účetnictví-brno.eu nebo elektrikář-plzeň.eu a mnoho dalších variant.

 
Registruj EU za 39 Kč a soutěž
 

Čtyři důvody, proč zvolit EU doménu u CZECHIA.COM

1. Vyhrajte EUROVÍKEND v hodnotě 10 000 Kč

Při registraci nové EU domény se můžete do konce dubna zúčastnit SOUTĚŽE o Eurovíkend v hondotě 10 000 Kč. Více informací o soutěži a pravidlech zde.

2. Levně a bezpečně

Zaregistrujte si EU doménu jen za 39 Kč bez DPH a získejte ZDARMA zabezpečení pomocí technologie DNSSEC. Jedná se o rozšíření služby DNS, která zvyšuje bezpečnost a důvěryhodnost údajů na vašem webu. Pracujeme se špičkovým ECDSA algoritnem. Podmínkou provozu DNSSEC je nastavení DNS serverů společnosti ZONER software.

3. K doméně získáte zdarma SSL/TSL certifikát od Symantecu

Zabezpečíme každou vaši doménu vedenou u ZONERu a převedeme váš projekt na protokol HTTPS. Jsme jediný registrátor v ČR, u kterého bezplatně získáte důvěryhodný SSL/TSL certifikát Basic DV od největší certifikační autority na světě - Symantec.

4. Webové stránky s e-mailem zdarma ke každé EU doméně

Ke všem doménám rozdáváme aplikaci inPage Mini včetně možnosti provozu e-mailové schránky pod vaší doménou. Vytvořte si s inPage Mini například internetovou vizitku snadno a rychle. K dispozici dostanete 10 MB prostoru, přehlednou administraci a řadu šablon.Zaregistrujte si EU doménu za zvýhodněnou cenu
.eu   39 Kč 47,19 Kč vč. DPH registrovatRegistrace domény EU

 

Podmínky AKCE:

  • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén EU od 01. 04. 2018 do 30. 04. 2018.
  • Slevu nelze kombinovat s dalšími akcemi.
  • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
  • Společnost ZONER software, a.s., si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.
  • Podmínky vystavení SSL certifikátu Basic DV

  • Registrátor domény musí být ZONER.
  • Doména musí používat DNS/name servery ZONERu.
  • Získání certifikátu není garantováno. Ve výjimečných případech může být žádost zamítnuta. Symantec může kvůli svým bezpečnostním restrikcím zamítnout žádost o certifikát a zároveň neudává přesné důvody zamítnutí. V takovém případě je doporučena koupě placeného certifikátu.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain