Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

(Brno, 28. 08. 2019) Rozšiřujeme naše doménové služby o zabezpečení technologií  DNSSEC pro všechny BE a NL domény, které mají v naší správě DNS a nemají tuto technologii doposud aktivní.

Aktivaci můžete provést v Centru administrace. Pokud budete mít s aktivací nějaké problémy, můžete kontaktovat naši zákaznickou podporu.

Podepsat je nově možné domény BE i domény NL a také domény CZ, domény SK, EU, COM, NET a INFO. Domény musí mít nastaveny DNS servery společnosti ZONER software a nesmí být po expiraci.

Jak DNSSEC nastavit pro svoji doménu?

V Centru administrace pod položkou MENU - Seznam s hledáním se nachází seznam domén. Při zvolení domény je možné na jejím detailu zvolit z pravého menu DNSSEC a aktivovat podepsání. Rozšíření informací o podepsání poté proběhne na internetu v několika desítkách minut.

Technologii DNSSEC mohou už nyní využívat všichni naši zákazníci, kteří u nás mají zaregistrované domény SK, CZ, EU, COM, NET a INFO, domény BE i domény NL.

Hlavním cílem této technologie je zabránit případnému útočníkovi podvrhnout IP adresu, na kterou se uživatel chce připojit.

DNSSEC zabezpečení

Chcete-li o našem systému DNS a technologii DNSSEC vědět více, pak se můžete informovat na našich níže odkazovaných stránkách. Zde najdete další informace o podepisování doménových jmen.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain