Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Aktualizace údajů u domén CZ

(06. 06. 2007) Sdružení CZ.NIC, správce národní domény CZ bude dne 1. října 2007 spouštět nový systém registrace a správy domén CZ. Díky změně systému registru z nevýhodného outsourcingového partnera na sdružení CZ.NIC se zefektivní celý provoz registru domény CZ, čímž se výrazně sníží i náklady sdružení na jeho provoz. Pravidla pro registraci domén CZ se ještě více zjednoduší.

Z důvodu přechodu na nový systém sdružení CZ.NIC upozorňuje ve své tiskové zprávě držitele domén na vhodnost kontroly kontaktních i dalších údajů v záznamech domén. Pro držitele domén připravil CZ.NIC jednoduchý nástroj na kontrolu správnosti kontaktních a dalších údajů, dostupný na adrese http://migrace.nic.cz.

 

Úpravy domén CZ pro naše zákazníky:

Jelikož se upozornění na úpravy týkají SUBJEKTů a KONTAKTů jednotlivých domén, připravili jsme pro naše zákazníky podrobnou nápovědu, jak si eventuální špatné údaje opravit.

Přehled veškerých možných úprav domény CZ je k dispozici v sekci nastavení.
Ke změnám je zpracována také podrobná nápověda.

Majitelé domén CZ, kteří nemají správu domén zajištěnu u registrátora ZONER software mohou bezplatně doménu pod správu regZone!cz převést.
Naše zákaznická podpora jim pro případné úpravy údajů bude vždy k dispozici.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain