Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Domény SE, INFO, SCIENCE, TRADE, LIVE s výraznou slevou

(Brno, 31. 5. 2016) Prodloužili jsme pro vás akční ceny na domény LIVE. Ale to není vše. Využijte další příležitosti a zaregistrujte si domény SE, INFO, SCIENCE nebo TRADE se sníženým registračním poplatkem. Rozjeďte své podnikaní na internetu s tou správnou doménou. Výhodně, rychle a profesionálně.

Doména Švédska (SE) až o 75 % levněji

Velká akce na doménu Švédska s koncovku .SE, která patří mezi domény nejvyšší úrovně. Registrační poplatek této domény běžně činí 990 Kč. Nyní vám ale přinášíme jedinečnou šanci si ji zaregistrovat za 249 Kč bez DPH. Registraci může provést jednotlivec i firma. Neváhejte. S výraznou slevou si ji objednáte jen po omezenou dobu.

Doména INFO pouze za 129 Kč

Zaregistrujte si doménu INFO, u které jsme snížili registrační poplatek z původních 249 Kč na 129 Kč bez DPH. Doména byla koncipována jako alternativa k doméně .COM. Pokud vaše vysněná doména již není volná, ověřte si ji u doménové koncovky INFO a sdílejte na ní informace se světem.

Doména SCIENCE nejen pro všechny vědce

Zabýváte se vědou v rámci své profese nebo vás zkrátka jen baví? Zaregistrujte si doménu SCIENCE za jedinečnou cenu. Registrační poplatek domény je z 839 Kč snížen na 199 Kč bez DPH.

Doména TRADE místo 739 Kč za 299 Kč

Snížili jsme registrační poplatek i u doménové koncovky TRADE, kterou si nyní můžete zaregistrovat za výhodnou cenu 299 Kč bez DPH.

Prodloužili jsme akci na domény LIVE

Doménu LIVE si zaregistrujete za 399 Kč

Místo 599 Kč zaplatíte za registrační poplatek o 200 Kč méně. Ověřte si svou doménu a využijte speciální akce. Doménu LIVE si nyní zaregistrujete za 399 Kč bez DPH.

 

Podmínky AKCE:

  • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén od 29. 6. do 28. 7. 2016 na 1. rok registrace.
  • Platba za objednávku domény musí být připsána na účet společnosti ZONER software nejpozději do 28. 7. 2016. Po tomto datu budou neuhrazené objednávky zrušeny.
  • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
  • Pokud by se jednalo o prémiovou doménu nebo doménu s ochrannou známkou v Trademark Clearing House, pak je cena individuálně naceněna a nevztahuje se na ni tato akce; o tom, že je doména prémiová nebo vyhrazená registrem, se od nás dozvíte v průběhu objednávky, nebo na základě kontaktu z naší podpory. To, zda je doména prémiová, určuje registr. Více informací
  • Akce platí pro objednávku (registraci) nových domén. Nikoliv na Renew nebo Transfer.
  • Společnost ZONER software si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain