Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové tld domény k registraci:
.DIRECT, .PLACE, .BEER, .SURF

(Brno, 22. 9. 2014) Dnes Czechia překonala historický milník! A to více než 365 domén k registraci! Ode dneška můžete navíc registrovat domény jako .direct, .place, .beer, .surf, .yokohama .Další domény najdete na nové TLD domény. Neváhejte a využijte jedinečnou příležitost ve světě internetu!

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

K zábavě - .SURF, .BEER
K podnikání .PLACE, .DIRECT, .YOKOHAMA

Již můžete registrovat také tyto domény

.COOKING, .LOANS, .GUIDE, .LIFE .DISCOUNT, .CARE, .GUIDE, .GURU, .EXPERT,... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .COOKING, .LOANS,.GUIDE, .LIFE.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain