Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové tld domény k registraci:
.COOKING, .LOANS,.GUIDE, .LIFE

(Brno, 15. 9. 2014) Od tohoto týdne je uvolněno 15 nových unikátních tld domén. Tady jsou nejzajímavější z nich: .COOKING, .LOANS, .GUIDE, .LIFE. a dalších 11 domén najdete na nové TLD domény. Neváhejte a využijte skvělou příležitost ve světě internetu!

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

K zábavě - .RODEO, .VODKA, .VEGAS
K podnikání - .COUNTRY, .LOANS, .GUIDE, .PRESS, .WEBSITE
Pro volný čas - .FISHING, .COOKING, .HORSE, .ORGANICS, .HOST

Již můžete registrovat také tyto domény

.DISCOUNT, .CARE, .GUIDE, .GURU, .EXPERT, .MEDIA, .EMAIL, .SEXY, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .furniture .discount .fitness .schule.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain