Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Domény WORLD, EXPERT a TEAM
o více než 80 % výhodněji

(Brno, 7. 8. 2019) Máme pro vás skvělou akci. Pro naše zákazníky jsme připravili výraznou slevu na nové registrace domén .world, .team a .expert. Pospěšte si, akce je časově omezena. Rozšiřte své doménové portfolio o domény za velmi příznivou cenu.

Rozjeďte to na internetu online s novou doménou ONLINE.

Registrujte domény výhodně na Regzone.cz!

Doména WORLD místo 839 Kč pouze za 149 Kč

Využijte vychytanou letní nabídku na doménu WORLD včas. Registrační poplatek je během akce snížen na 149 Kč bez DPH z původních 839 Kč.

Nové domény TEAM a EXPERT od 199 Kč

Snížili jsme registrační poplatek také u domén TEAM a EXPERT. Na první rok registrace zaplatíte u domény TEAM místo původních 799 Kč jen 199 Kč bez DPH.

V případě domény EXPERT je sleva také zajímavá. Během akce je registrační poplatek domény EXPERT snížen z 1499 Kč na skvělých 299 Kč bez DPH.

 

Podmínky AKCE:

  • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén od 7. 8. do 31. 8. 2019. na 1. rok registrace.
  • Platba za objednávku domény musí být připsána na účet společnosti ZONER software nejpozději do 31. 8. 2019. Po tomto datu budou neuhrazené objednávky zrušeny.
  • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
  • Pokud by se jednalo o prémiovou doménu nebo doménu s ochrannou známkou v Trademark Clearing House, pak je cena individuálně naceněna a nevztahuje se na ni tato akce; o tom, že je doména prémiová nebo vyhrazená registrem, se od nás dozvíte v průběhu objednávky, nebo na základě kontaktu z naší podpory. To, zda je doména prémiová, určuje registr. Více informací
  • Akce platí pro objednávku (registraci) nových domén. Nikoliv na Renew nebo Transfer.
  • Společnost ZONER software si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain