Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

regZone.cz získal 100% hodnocení za kvalitu zákaznických služeb

(Brno, 11. 9. 2013) Portál pro registraci a správu domén společnosti ZONER software - projekt regZone.cz získal opět prestižní a zároveň nejvyšší pětihvězdičkové ocenění od sdružení CZ.NIC za své zákaznické služby.
V pořadí již třetí testování služeb českých registrátorů probíhalo během léta a regZone dosáhla plného počtu bodů! Naši zákazníci tak získali autoritativní potvrzení, že mají své domény u nejlepšího registrátora domény CZ.

V roce 2011 se sdružení CZ.NIC, správce české domény .cz, rozhodlo poprvé z důvodu vysokého počtu registrátorů provést certifikaci jejich služeb. Certifikace registrátorů je dobrovolná. Jejím podstoupením však testovaní registrátoři dávají jednoznačně signál svým zákazníkům, zda jsou jejich služby konkurenceschopné a na vysoké úrovni.

Způsob certifikace

Sdružení CZ.NIC v rámci certifikace hodnotilo celkem 4 kategorie služeb, kterým přidělila určitou váhu.

Výsledky certifikace

Kategorie Váha Získaný počet bodů Výsledek %
Registrace CZ domén 45% 38/38 100
Ostatní služby 10% 6/6 100
Nápověda a dokumenty 25% 5/5 100
Technická funkčnost webu 20% 4/4 100

5 hvězdiček - maximální počet

Společnost ZONER software je hrdá na opětovné získání 5-ti hvězdiček pro svůj registrátorský projekt regZone.cz. Získané ocenění potvrzuje prozákaznickou orientaci a vysokou úroveň registrátorských služeb, včetně kvalitní zákaznické podpory 24/7.

5*

Jednotlivé výsledky certifikace lze získat na stránkách CZ.NIC.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain