Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

AKCE: Prestižní SSL EV certifikát -15% + 8GB USB ZDARMA

(Brno, 12. 2. 2014) Jako největší prodejce SSL certifikátů v ČR nabízíme pro naše zákazníky unikátní nabídku. Zabezpečení webových stránek prestižním SSL certifikátem GeoTrust True BusinessID EV s 15% slevou a dárek ZDARMA. Díky němu získáte zelený adresní řádek za nejlepší cenu. AKCE 15% sleva SSL certifikát

Volbou EV SSL certifikátu nikdy nemůžete být zklamáni

Stále více nezabezpečených domén, hackeři a nárůstající phishing vede k daleko vyšší opatrnosti na internetu. Návštěvníci se zaměřují na bezpečnost internetových domén, kde zadávají citlivé osobní informace nebo kde platí online.

Základním kamenem každé webové strategie by proto mělo být zabezpečení internetové domény. Webové prezentace i e-shopy by měly být maximálně zabezpečeny a obsahovat nezaměnitelný symbol bezpečnosti – zelený adresní řádek.

Zelený adresní řádek = vyšší důvěra, vyšší ochrana, vyšší zisk

  • zelený adresní řádek s názvem vaší firmy = vyšší důvěra zákazníka ve vaší společnost
  • zelený adresní řádek = získáte pouze s EV (Extended Validation) certifikátem
  • zelený adresní řádek = zvyší počet objednávek

GeoTrust True BusinessID EV od 2.995 Kč/rok

Prémiové výhody SSL EV certifikátu již nejsou cenově nedostupná řešení! Vaše webové stránky nyní můžete zabezpečit certifikátem True BusinessID EV od společnosti GeoTrust za nejnižší cenu 5.990 Kč. Za tuto cenu tak získáte zelený adresní řádek na 2 roky, za jeden rok tedy zaplatíte jen 2.995 Kč.

BONUS: 8 GB USB disk ke každé objednávce ZDARMA

Všichni, kteří objednají SSL certifikát GeoTrust EV na 2 roky, zároveň obdrží jako dárek 8GB USB flash disk.

Použitím EV SSL certifikátu vaše společnost deklaruje, že jí záleží na internetové bezpečnosti a že chce patřit mezi top společnosti využívající tyto prestižní certifikáty. EV certifikáty nachází využití nejen v bankovním a finančním sektoru. Uplatní se také na mnoha webových projektech s důrazem na bezpečnost a kvalitu. Volbou EV SSL certifikátu nikdy nemůžete být zklamáni.

Podmínky akce

  • Kompletní podmnínky akce najdete na stránkách projektu www.sslmarket.cz, který zastřešuje společnost ZONER software

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain