Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

SOUTĚŽ s .EU doménou o EUROVÍKEND

(Brno, 15. 03. 2018)

Soutěž o eurovíkend

Registruj, lajkni, VYHRAJ!

Stačí si u nás zaregistrovat .EU doménu za 39 Kč a stát se fanouškem naší facebookové stránky. Zapojte se nejpozději do 30.4.2017 do slosování o voucher na EUROVÍKEND v hodnotě 10.000 Kč od Dovolena.cz Student Agency dle vašeho výběru.

1.Staňte se našim fanouškem na facebooku CZECHIA.com; 2.Zaregistrujte si u nás .EU doménu; 
3.U objednávky domény napište do poznámky „SOUTĚŽ; FB: uživatelské jméno vašeho FB“

1. Sledovat na Facebooku

2. Registrovat .EU doménu

 

3. Přidat poznámku

Pokud jste již naším fanouškem na Facebooku, stačí při registraci .EU domény do poznámky v objednávce napsat „SOUTĚŽ; FB:“ a vyplnit uživatelské jméno vašeho FB, abychom mohli spárovat váš facebookový účet se zákaznickým účtem, přes který jste si zaregistrovali .EU doménu. Na závěr stačí jen dokončit registraci a těšit se na 1.5.2018. Třeba budete výherce právě vy. Držíme palce!
 
Poznámka v objednávce
 

Pravidla soutěže

 • Organizátor soutěže je ZONER software, a.s., IČ: 494 37 381, se sídlem Brno, Nové sady 583/18, PSČ 602 00, kontaktní email: admin@zoner.cz
 • Výhru v podobě voucheru v celkové hodnotě 10.000 Kč je možné uplatnit pouze u společnosti STUDENT AGENCY holding, a.s. Tuto výhru lze využít na libovolný EUROVÍKEND z portálu Dovolena.cz v období od 1.5. 2018 do 1.9.2018.
 • Soutěž probíhá 15.3.2018-30.4.2018.
 • Soutěže se za splnění podmínek může zúčastnit každá fyzická osoba s výjimkou osob v pracovním poměru k organizátorovi a jejich rodinných příslušníků.
 • Do poznámky při registraci EU domény pak účastník uvede jméno facebookového účtu, pod kterým se stal fanouškem na facebookové stránce Czechia.com. Ve formě SOUTĚŽ; FB: Jan Novák.
 • Účastník se do soutěže zapojí objednávkou EU domény u registrátora CZECHIA.com (v období 15.3.2018-30.4.2018) a uhrazením této objednávky nejpozději do 1.5.2018. A zároveň se stane fanouškem facebookové stránky Czechia.com, a to v termínu nejpozději k 30.4.2018.
 • Vyhlášení výsledků proběhne po skončení soutěže, nejpozději do 7. 5. 2018. Vítězem se může stát pouze účastník, který splnil 2 výše zmíněné podmínky, tedy registraci EU domény a přidáním se k fanouškům facebookového profilu Czechia.com. Výherce soutěže vylosujeme 1.5.2018 a kontaktujeme ho pomocí e-mailu, který uvedl při registraci EU domény.
 • Účastí v soutěži výherce souhlasí se zveřejněním křestního jména a místa bydliště pro marketingové účely na sociálních sítích organizátora, v newslettru Czechia.com a na webu czechia.com. (např. Marie z Brna) do 30.5.2018.
 • Účastí v této soutěži se v případě výhry výherce zavazuje zaslat na e-mail marie.uherkova@zoner.cz min. 2 fotografie z EUROVÍKENDU v přijatelné kvalitě (alespoň jedna, na které bude výherce) nejpozději do týdne po návratu ze zájezdu a dává souhlas s jejich zveřejněním pro marketingové účely na Facebookových stránkách organizátora, v newslettru Czechia.com a na webu czechia.com. Tato fotografie bude využita k prezentaci výherce zájezdu do jednoho měsíce po zaslání fotografie.
 • V případě, že výherce uvede špatný kontakt a organizátorovi se nepodaří výherce vyrozumět, případně výherce nepřevezme zásilku s výhrou, či v případě dalších okolností vylučujících uskutečnění plnění výherci, které nezaviní organizátor soutěže, ztrácí výherce nárok na výhru.
 • Výsledky soutěže určené organizátorem jsou konečné bez možnosti odvolání. Účastníci se soutěže účastní s vědomím, že nemohou požadovat ceny v hodnotě vyšší nebo ve větším množství, než jaké určí organizátor, a že nejsou oprávněni požadovat místo vyhrané ceny peněžité nebo jiné plnění. Na ceny ze soutěže neexistuje právní nárok.
 • Účastník účastí v soutěži bere na vědomí, že organizátor bude zpracovávat osobní údaje účastníků (jméno, emailová adresa) za účelem realizace této spotřebitelské soutěže (zejména za účelem evidence účastníků, provedení losování a oznámení výsledků). Po skončení soutěže již tyto osobní údaje nebudou organizátorem zpracovávány za tímto účelem.
 • Organizátor si vyhrazuje právo kdykoli změnit podmínky či pravidla této soutěže, příp. akci přerušit či odložit nebo zrušit. Takové rozhodnutí je účinné ode dne jeho uveřejnění
 • Organizátor si vyhrazuje právo vyloučit ze soutěže příspěvky s nevhodným (zejména násilným, či erotickým) obsahem.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain