Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Domény ONLINE
o více než 50 % výhodněji

(Brno, 11. 2. 2018) Máme pro vás skvělou akci. Pro naše zákazníky jsme připravili výraznou slevu na nové registrace domén .online, .eu, .email, .info. Pospěšte si, akce je časově omezena. Rozšiřte své doménové portfolio o domény za velmi příznivou cenu.

Rozjeďte to na internetu online s novou doménou ONLINE.

Registrujte si domény výhodně na regZone.cz!

Doména ONLINE místo 999 Kč pouze za 399 Kč

Využijte vychytanou nabídku na doménu ONLINE včas. Registrační poplatek je během akce snížen na 399 Kč bez DPH z původních 999 Kč.

Nové registrace domény EMAIL a INFO a EU od 69 Kč

Snížili jsme registrační poplatek také u domén EMAIL, INFO a EU. Na první rok registrace zaplatíte u domény INFO místo původních 279 Kč jen 99 Kč bez DPH.

V případě domény EMAIL je během akce registrační poplatek také snížen, a to z původních 799 Kč na skvělých 399 Kč bez DPH.

 

Podmínky AKCE:

  • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén od 11. 2. do 31. 3. 2018. na 1. rok registrace.
  • Platba za objednávku domény musí být připsána na účet společnosti ZONER software nejpozději do 31. 3. 2018. Po tomto datu budou neuhrazené objednávky zrušeny.
  • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
  • Pokud by se jednalo o prémiovou doménu nebo doménu s ochrannou známkou v Trademark Clearing House, pak je cena individuálně naceněna a nevztahuje se na ni tato akce; o tom, že je doména prémiová nebo vyhrazená registrem, se od nás dozvíte v průběhu objednávky, nebo na základě kontaktu z naší podpory. To, zda je doména prémiová, určuje registr. Více informací
  • Akce platí pro objednávku (registraci) nových domén. Nikoliv na Renew nebo Transfer.
  • Společnost ZONER software si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain