Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

regZone.cz znovu obhájila pět hvězdiček v kvalitě poskytovaných služeb!

(Brno, 30. 11. 2021) Portál pro registraci a správu domén společnosti ZONER software - projekt regZone.cz obhájil prestižní a zároveň nejvyšší pětihvězdičkové ocenění od sdružení CZ.NIC za své zákaznické služby.
V pořadí již desáté testování služeb českých registrátorů probíhalo během léta a regZone dosáhla opět pěti hvězdiček v kvalitě poskytovaných služeb! Naši zákazníci tak získali autoritativní potvrzení, že mají své domény u nejlepšího registrátora CZ domény.

Na naše služby se můžete tedy dlouhodobě spolehnout!

V roce 2011 se sdružení CZ.NIC, správce české domény .cz, rozhodlo poprvé z důvodu vysokého počtu registrátorů provést certifikaci jejich služeb. Certifikace registrátorů je dobrovolná. Jejím podstoupením však testovaní registrátoři dávají jednoznačně signál svým zákazníkům, zda jsou jejich služby konkurenceschopné a na vysoké úrovni.

Způsob certifikace

Sdružení CZ.NIC v rámci certifikace hodnotilo celkem 4 kategorie služeb, kterým přidělila určitou váhu.

Výsledky certifikace

Kategorie Váha Získaný počet bodů Výsledek %
Registrace CZ domén 45% 38/38 100
Ostatní služby 10% 6/6 100
Nápověda a dokumenty 25% 5/5 100
Technická funkčnost webu 20% 3/4 75

5 hvězdiček - maximální počet

Společnost ZONER software je hrdá na opětovné získání 5-ti hvězdiček pro svůj registrátorský projekt regZone.cz. Získané ocenění potvrzuje prozákaznickou orientaci a vysokou úroveň registrátorských služeb, včetně kvalitní zákaznické podpory 24/7.

 

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain