Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nový firemní web www.zoner.eu

(Brno, 1. 6. 2010) Rádi bychom vám představili náš nový korporátní web na adrese www.zoner.eu. Důvodem vzniku bylo sjednocení všech divizí naší společnosti do jedné internetové adresy.

Dříve jsme používali jako hlavní www adresu stránky www.zoner.cz. Tento web dnes využívá výhradně softwarová divize s klíčovým produktem Zoner Photo Studio. Na zahraniční trhy je pak cílena adresa www.zoner.com. Pod značkou Zoner se ale skrývají i další významné projekty jako webhostingové služby na doméně www.czechia.com, řešení internetových obchodů na www.zoner-inshop.cz nebo vydavatelství literatury Zoner Press na www.zonerpress.cz.

Ke spolupráci na nových stránkách jsme přizvali agenturu WDA, se kterou jsme již v minulosti úspěšně spolupracovali. Nový koncept webu usnadní všem našim zákazníkům z různých divizí najít na webu ucelené a přehledné informace o naší společnosti. Potřebné informace zde najdou také potenciální investoři.

Nové webové stránky najdete na adrese www.zoner.eu.

Doména .eu

„Pro svůj nový web jsme si zvolili evropskou doménu .eu. Potřebovali jsme sjednotit naše projekty pod jednu URL. Doména .eu pro nás byla naprosto logická volba,“ říká Milan Behro, CEO společnosti ZONER software.

Doména EU je v současné době třetí nejoblíbenější doménou v České republice. Podle sdružení EURid, které se stará o tuto doménu nejvyšší úrovně, se doména .eu řadí ve světě mezi TOP 10 nejvíce používaných doménových jmen.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain