Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény: .WTF, .FAIL, .FINANCIAL, .LIMITED, .ACTOR a .ROCKS

(Brno, 4. 8. 2014) Jsme velmi potěšeni, že vám můžeme ukázat další nové domény, které můžete u nás na RegZone.cz registrovat. Tentokrát jde o domény .WTF, .FAIL, .FINANCIAL, .LIMITED, .ACTOR a .ROCKS.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Obchod - .FINANCIAL, .LIMITED
Zábava - .WTF, .FAIL, .ACTOR, .ROCKS

Již můžete registrovat také tyto domény

.SEXY, .TECHNOLOGY, .GURU, .EXPERT, .NINJA, .WIKI, .PHOTO, .EMAIL, .COOL, ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - .town, .luxury, .toys, .reisen, .university.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain