Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.REPORT, .VISION a .FISH

(Brno, 30. 6. 2014) Ani o prázdninách nepolevujeme a přinášíme vám další nové domény, které u nás na regZone.cz můžete registrovat. Nové domény .REPORT, .VISION a .FISH.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Obchod - .REPORT
Ostatní - .VISION, .FISH

Sleva 30 % na nové TLD

Nezapomeňte na právě probíhající akci na nové TLD domény.

Sleva 30% na TLD odmény

Více infomací o akci zde. Akce platí pouze do 13. 7. 2014.

Již můžete registrovat také tyto domény

.SEXY, .TECHNOLOGY, .GURU, .EXPERT, .CARDS, .NINJA, .PHOTO, .EMAIL, .XYZ, .COOL, .COFFEE ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - .parts, .tools, .industries, .supplies, .supply.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain