Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.GRATIS .CLAIMS
.CREDIT .CREDITCARD

(Brno, 1. 9. 2014) Nové domény nejvyššího řádu k volné registraci. Domény .GRATIS, .CLAIMS, .CREDIT a .CREDITCARD, které jsou zaměřené na nakupování a business. Umožní prezentovat finanční služby, prodej zboží, informace o slevách a informace o úvěrových produktech.
Nové domény si můžete na RegZone.cz registrovat od tohoto týdne.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Finanční služby - .CREDITCARD, .CREDIT
Informace o slevových akcích - .GRATIS
Pohledávky, nároky - .CLAIMS

Již můžete registrovat také tyto domény

.DISCOUNT, .CARE, .GURU, .EXPERT, .MEDIA, .EMAIL, .SEXY, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .furniture .discount .fitness .schule.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain