Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.CAPITAL, .ENGINEERING, .EXCHANGE, .GRIPE, .MODA

(Brno, 14. 7. 2014) Představujeme další nové domény, které můžete na regZone.cz registrovat od tohoto týdne. Skvělou možnost využití nabízí např. doména .ENGINEERING nebo .EXCHANGE. Velmi zajímavá je i doména .MODA. Dále je možné nově registrovat domény .CAPITAL a .GRIPE.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Podnikání - .ENGINEERING, .EXCHANGE, .MODA
Ostatní - .CAPITAL, .GRIPE

Již můžete registrovat také tyto domény

.SEXY, .TECHNOLOGY, .GURU, .EXPERT, .CARDS, .NINJA, .PHOTO, .EMAIL, .XYZ, .COOL, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - .christmas .blackfriday .pub .services.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain