Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény PROMO, GAME a VIP   k  registraci

(Brno, 25. 05. 2016) Rozšířili jsme pro vás nabídku o další tři zcela nové doménové koncovky. Právě teď jsme je přidali do seznamu. Zaregistrujte si domény PROMO, GAME nebo VIP.

Nová doména .PROMO za 539 Kč

Máte reklamní agenturu a podnikáte v oblasti propagace? Doménová zkratka PROMO by pro vaši firemní prezentaci mohla být to pravé. Od 23. května si i vy zaregistrujete tuto novou doménu za 539 Kč (bez DPH).

V seznamu přibyla i doména .GAME

Do seznamu nových TLD jsme přidali také doménu GAME. Zaregistrovat si ji můžete již od 17. května za registrační poplatek 8 699 Kč (bez DPH).

Počet zaregistrovaných domén .VIP rychle stoupá

Odteď si ji zaregistrujete i vy. Doménová zkratka VIP je mezinárodně známá a je často vnímána ve spojitosti s něčím luxusním. Ve světě je o ni obrovský zájem. Za prvních pět dní bylo provedeno přes 200.000 registrací. Nově ji najdete i na regZone.cz. Zaregistrujte si doménu VIP za 599 Kč (bez DPH).

Podpořte své podnikání a vyberte si tu správnou doménu. Registrovat nové domény.

Stovky nových domén na regZone.cz

U nás si vyberete ze stovek nových doménových koncovek. Vyjádřete obor svého podnikání, zájmů nebo činností, již svou doménou. Využijte skvělé šance registrovat si naše zcela nové domény. Opravdu je z čeho vybírat.


REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain