Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Akční cena domén DE a domén HU

V období od 23. 6. 2010 do 31. 8. 2010 je možné registrovat německé domény a maďarské domény za výrazně nižší ceny. Ceny DE domén jsem snížili téměř o 75% a ceny HU domén jsem snížili téměř o 80%.

Doména DE (.de) za akční cenu 99 Kč/rok

Zaregistrujte si DE doménu za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sleva téměř 75% z původní ceny 390 Kč platí pouze pro objednávky realizované v uvedeném období AKCE a pouze pro DE domény. Akční cena se vztahuje pouze na první fakturaci služeb. Fakturační období registrace domény je roční. Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek objednaných nejpozději k 31. 8. 2010.

Objednávku DE domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci německá doména (DE).

Doména HU (.hu) za akční cenu 99 Kč/rok

Zaregistrujte si HU doménu za bezkonkurenčně nízkou cenu. Sleva téměř 80% z původní ceny 490 Kč platí pouze pro objednávky realizované v uvedeném období AKCE a pouze pro HU domény. Akční cena se vztahuje pouze na první fakturaci služeb. Fakturační období registrace HU domény je dvouleté. Uvedená sleva bude realizována pouze u objednávek objednaných nejpozději k 31. 8. 2010.

Objednávku HU domény spolu s podrobnými informacemi o doméně, pravidlech pro tvorbu doménových jmen a pravidlech pro registraci zobrazíte v sekci maďarská doména (HU).

Pro podrobné ceny registrace jednotlivých domén jsme pro Vás připravili ceník domén.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain