Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Domény WEBSITE a SPACE v akci

(Brno, 31. 8. 2016) Máme pro vás skvělou akci. Pro naše zákazníky jsme připravili výraznou slevu na nové registrace domén .space a .website. Pospěšte si, akce je časově omezena. Rozšiřte své doménové portfolio o domény za velmi příznivou cenu.

Rozjeďte to na internetu online s novou doménou SPACE.

Registrujte si domény výhodně na regZone.cz!

Nové domény SPACE a WEBSITE jen za 129 Kč

Snížili jsme registrační poplatek také u domén SPACE a WEBSITE. Na první rok registrace zaplatíte u domény SPACE místo původních 390 Kč jen 129 Kč bez DPH.

V případě domény WEBSITE je během akce registrační poplatek také snížen, a to z původních 539 Kč na skvělých 129 Kč bez DPH.

 

Podmínky AKCE:

  • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén od 31. 8. do 30. 9. 2016. na 1. rok registrace.
  • Platba za objednávku domény musí být připsána na účet společnosti ZONER software nejpozději do 30. 9. 2016. Po tomto datu budou neuhrazené objednávky zrušeny.
  • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
  • Pokud by se jednalo o prémiovou doménu nebo doménu s ochrannou známkou v Trademark Clearing House, pak je cena individuálně naceněna a nevztahuje se na ni tato akce; o tom, že je doména prémiová nebo vyhrazená registrem, se od nás dozvíte v průběhu objednávky, nebo na základě kontaktu z naší podpory. To, zda je doména prémiová, určuje registr. Více informací
  • Akce platí pro objednávku (registraci) nových domén. Nikoliv na Renew nebo Transfer.
  • Společnost ZONER software si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain