Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Akce Léto 2009 : "1 + 1 služba ZDARMA"

Ke každé nové objednávce vybraného webhostingového programu na stránkách www.czechia.com nebo z Centra administrace získáte pro svoji další doménu stejnou službu zcela ZDARMA!
Máte-li doménu pod naší správou, stačí v Centru administrace* zřídit v období 25. 6. do 23. 8. 2009 novou službu. Pokud našich služeb nevyužíváte, Vaše domény si můžete také převést pod naši správu a využít tuto skvělou nabídku. Nebo si novou doménu můžete zaregistrovat.

* Proobjednání z Centra administrace je nejdříve nutné převést svůj účet pod projekt CZECHIA.COM. To provedete tak, že po přihlášení v Centru administrace kliknete na nabídku - Převést účet pod CZECHIA.COM.

Akce platí pro tyto www programy:

Nemáte pro novou službu doménu? Jednoduše si ji zaregistrujte na stránkách www.czechia.com. Váš bonus můžete také věnovat. Podmínkou je pouze objednání služby z Vašeho účtu.

Postup objednání služby ZDARMA

Po uhrazení nové služby a vystavení daňového dokldadu bude do dvou dnů automaticky nastavena možnost objednání nové služby zdarma na účet v Centru administrace.
Po přihlášení do Centra administrace zvolte detail domény, kterou chcete zprovoznit do nové služby. V detailu vyberte záložku "Dostupné operace" a "Zahájení provozu v nové variantě". Vyberte si stejnou službu jako jste uhradili a zvolte "Akční bonus" na následující stránce. Po dokončení objednávky Vám bude nová služba neprodleně zřízena.

Bonus je možné také využít při objednávce zcela nové domény. V tom případě postupujte standardně objednávkou, "Akční bonus" Vám bude nabídnut na stránce nastavení fakturace.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain