Zpravodaj - červen 2007

Vážení přátelé, zákazníci,

v dnešním zpravodaji na konci prázdnin Vám přinášíme důležité informace o doménách CZ a souvisejících změnách, cenových akcích a zcela nové službě pro Vás, naše zákazníky. Po testovacím provozu jsme zpřístupnili na našich stránkách on-line chatovací aplikaci, která umožní rychle reagovat na Vaše dotazy.

S přáním příjemného dne
regZone!cz

On-line podpora pro naše zákazníky

Od konce srpna můžete nalézt na našich stránkách a v Centru administrace novou ikonku LiveHelp. Jedná se o aplikaci, pomocí které můžete on-line komunikovat s našimi operátory a získat tak okamžitou odpověď na Vás dotaz či problém.
Tento typ komunikace je vhodný především pro rychlé dotazy a jednoduché problémy, které jsou naši operátoři schopni hned zodpovědět.

více na www.regzone.cz

Nový systém domén CZ od 1. 10. 2007

Od 1. října 2007 sdružení CZ.NIC, správce české domény, nahradí současný systém správy domén CZ zcela novým systémem. Více informací o novém systému je k dispozici na stránkách sdružení CZ.NIC.

Změny v novém systému jsou poměrně zásadní. Kromě zlevnění ceny domén CZ přinesou i úpravu datové struktury a nová pravidla pro administraci domén. Z toho důvodu je velice důležité, aby si všichni majitelé domén pečlivě zkontrolovali stávající údaje a hlavně kontaktní e-mail!

Kontrolu současných údajů doporučujeme provést na speciální webové stránce sdružení CZ.NIC na adrese http://migrace.nic.cz. Pokud máte u své domény nějaké nesrovnalosti, rádi Vám naši operátoři poradí!

Doménové slevy

Zlevnění RU domén
Ruská doména je nyní výrazně levnější. Zrušili jsme jednorázový registrační poplatek 300 Kč a roční udržovací poplatek jsme zredukovali na 990Kč.

AKCE pro HU domény
Do 30. 09. 2007 je možné registrovat maďarské domény se slevou více než 80% z běžné ceny. Objednejte si maďarskou doménu v měsíci září pouze za 490 Kč na dva roky a získejte tak doménu této země střední Evropy.

Nové podmínky registrace domén

V souvislosti se zásadní změnou správy domén CZ naše společnost mění a doplňuje podmínky registrace domén a služeb. Všechny nové podmínky vstupují v platnost dnem 1. 10. 2007 a budou publikovány na webových stránkách www.regzone.cz dne 31.8.2008.

V krátkosti...

Pozor na podvodný e-mail nabízející prodloužení domén!

Možná jste obdrželi během léta e-mail, který Vás upozorňoval na "čas k prodloužení Vaší domény". Více informací a vzhled e-mailu můžete vidět zde.

"Tyto stránky mohou poškodit váš počítač."

Setkali jste se již s touto informací ve vyhledávání na Google.com? Pokud chcete vědět více ...

Zajímavosti...

Windows Vista - základní průvodce

Nová kniha z vydavatelství ZONER Press obsahuje všechno, co potřebujete k tomu, aby váš přechod z Windows XP na Windows Vista byl co nejjednodušší.

K doméně CZ ZDARMA program Photo Studio 9 Xpress

Pokud uvažujete o registraci domény CZ, neváhejte a na našich stránkách si do 31. 8. 2007 objednejte doménu CZ a ZDARMA získáte program Photo Studio 9 Xpress za 599 Kč! Více na www.czechia.com.