Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Trialhosting od RegZone.cz

(Brno, 23. 7. 2020) 

Po dlouhé době jsme se rozhodli ukončit naše freehostingové služby PHP5.cz a ASP2.cz a přinést našim zákazníkům možnost zřídit si testovací freehosting pohodlněji, a to přímo v Centru administrace RegZone.cz a nebo přes nové stránky www.trialhosting.cz.

Výhoda nových programů Trialhostingu

Zřízením nových trialhostingových služeb Trial Linux, Trial Windows, nebo Trial Wordpress se Vám dostane plné integrace služby do centra admnistrace, což přináší zákazníkům příjemnější cesty pro správu přístupu na FTP, zřízení databáze a další správy. Pokud si v Trialhostingovém programu odladíte nějaký začínající projekt, bude také jednodušší jeho převod do ostré webhostingové varianty, třeba na novou doménu 2. řádu, kterou si u nás zaregistrujete.

Provoz trialhostingu

Nově zřizované trialhostingové programy jsou vždy zřizovány na serverech s nejnovějším prostředím.
Služby se řídí Smluvními podmínkami a k jejich použití je potřeba mít zřízen účet Centra administrace RegZone.cz na relevantní zákaznické údaje.

Co se děje se starými freehostingovými provozy ASP2.cz a PHP5.cz?

Provoz obou starších projektů bude k 31.8.2020 ukončen.
Uživatelé byli upozorněni na přechod do nového systému a je jim poskytována podpora pro úspěšné zvládnutí migrace, nicméně veškeré nezmigrované freehostingové služby budou s koncem srpna odstraněny.
Víme, že z větší části půjde o free weby lidí, které se již nedaří dle dostupných údajů kontaktovat.
Máte-li na php5.cz či asp2.cz svůj projekt a chcete si ověřit možnosti migrace do nové správy, pak kontaktujte naši zákaznickou podporu na admin@zoner.cz


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain