Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

regZone.cz je opět pětihvězdičková

(Brno, 27. 9. 2012) Portál pro registraci a správu domén společnosti ZONER software - projekt regZone.cz získal opět prestižní a zároveň nejvyšší pětihvězdičkové, ocenění od sdružení CZ.NIC za své zákaznické služby.
Nové testování služeb českých regitrátorů probíhalo během léta a regZone nasbírala bez problému potřebný počet bodů pro udělení pěti hvězdiček. Naši zákazníci tak získali autoritativní potvrzení, že mají své domény u nejlepšího registrátora domény CZ.

V roce 2011 se sdružení CZ.NIC, správce české domény .cz, rozhodlo poprvé z důvodu vysokého počtu registrátorů provést certifikaci jejich služeb. Certifikace registrátorů je dobrovolná. Jejím podstoupením však testovaní registrátoři dávají jednoznačně signál svým zákazníkům, zda jsou jejich služby konkurenceschopné a na vysoké úrovni.

5*

5 hvězdiček - maximální počet

Společnost ZONER software je hrdá na opětovné získání 5-ti hvězdiček pro svůj registrátorský projekt regZone.cz. Získané ocenění potvrzuje prozákaznickou orientaci a vysokou úroveň registrátorských služeb, včetně kvalitní zákaznické podpory 24/7.

Způsob certifikace

Sdružení CZ.NIC v rámci certifikace hodnotilo celkem 4 kategorie služeb, kterým přidělila určitou váhu.

Hodnocené kategorie a jejich "váha"

  • registrace domén .cz (45 %)
  • ostatní služby (10 %)
  • nápověda a dokumenty (25 %)
  • technická funkčnost webu (20 %)

Jednotlivé výsledky certifikace lze získat na stránkách CZ.NIC.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain