Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

Nové domény k registraci:
.TAX .CASH .FUND
.INVESTMENTS .HAUS

(Brno, 18. 8. 2014) Nové domény nejvyššího řádu k volné registraci. Domény .TAX, .CASH, .FUND, .INVESTMENTS, které jsou vhodné pro investiční a finanční poradenství, či pro moderní prezentaci informací ze světa ekonomie.
Spolu s těmito doménami uvádíme i doménu .HAUS.
Tyto a další nové domény si můžete na Regzone.cz registrovat od tohoto týdne.

Pro koho jsou nové domény určeny?

Získání nových TLD domén není ve volné registraci nijak omezeno a může je tak získat úplně každý! Můžete si tak vytvořit svoji nezapomenutelnou on-line identitu. Využijte skvělé šance registrovat si stovky zcela nových TLD domén. Vyjádřete vaše zájmy, aktivity nebo zaměření vašeho podnikání.

Registrace nových TLD domén

REGISTRUJTE ZDE: Nové TLD domény

Nové domény k registraci

Finanční, ekonomické informace - .TAX, .CASH, .FUND, .INVESTMENTS
Realitní informace, domácnost - .HAUS

Již můžete registrovat také tyto domény

.UNIVERSITY, .WORKS, .GURU, .EXPERT, .MEDIA, .EMAIL, .COOL, .PUB ... a další nové TLD domény, např. ty, které byly uvolněné minulý týden - Nové domény .care .surgery .dental .clinic.

Další nové domény každé pondělí!

Stovky dalších domén v nabídce ZONER software

Již nyní se tak můžete těšit na další nové TLD domény, které pro vás budeme postupně zveřejňovat v novinkách na Czechia.com. Nepropásněte tak jedinečnou šanci, jak si zaregistrovat novou doménu a jednoduše tak vyjádřit, kdo jste nebo čím se zabýváte.

Registrovat lze pouze nové gTLD domény, které byly schválené organizací ICANN a prošly fázemi Sunrise Period a Early Access.


Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain