Domain and Domain Registration

Navigation: skip navigation

EU doména na 10 let jen za 399 Kč

(Brno, 04. 04. 2018)

.eu na 10 let za 399 Kč

Výhody registrace na 10 let

Zafixujte si cenu .eu domény na 10 let a plaťte jen 39,90 Kč ročně. Díky této desetidenní akci si můžete užívat nízkou cenu za .eu po celou dekádu.

Stačí si u nás zaregistrovat od 4.4.2018 do 13.4.2018 novou .EU doménu za 399 Kč s 10 letou registrací a ušetříte stovky korun. Nezapomeňte, že u domény .eu můžete využít registrace názvů i s diakritikou (áěščřžíýé...). Přidejte se k desetitisícům spokojených zákazníků a získáte k registraci mnoho bezplatných výhod.

 
akce pouze 10 dní
 
 

K registraci .eu získáte ZDARMA:

pictogram zákaznická podpora
 

U nás se máte vždy na koho obrátit. Kvalitní technická podpora a individuální přístup je naše priorita. Rádi vám pomůžeme 24 hodin denně včetně víkendů i svátků. Komunikujeme, nasloucháme a řešíme vaše problémy po telefonu i přes e-mail.

Další užitečné informace a odpovědi na časté otázky naleznete v naší nápovědě.

pictogram SSLmarket
 

Zákazníci, kteří si u nás zaregistrovali doménu s hostingem získají zcela bezplatně důvěryhodný SSL/TLS certifikát Basic DV od největší certifikační autority světa - Symantec. Certifikát si jednoduše nainstalujete v přehledné administraci pouze jedním kliknutím.

pictogram DNSSEC
 

Záleží nám na bezpečnosti našich zákazníků, proto máte možnost bezplatně přejít na zabezpečenou komunikaci se servery DNSSEC. Díky tomuto rozšíření bude vaše doména podepsána a zabezpečena při komunikaci mezi vaším počítačem a serverem. Tímto se zamezí pokusům útočníků o získání údajů o platební kartě nebo podobných hackerských útoků, které hrozí u nezabezpečených DNS serverů.

pictogram inPage
 

Chcete si vytvořit webové stránky rychle, bezpečně a především ZDARMA?

Ke každé doméně si můžete vytvořit webové stránky inPage Mini ZDARMA pomocí různých šablon. Díky redakčnímu systému inPage tak můžete komfortně spravovat její aktuální obsah.

inPage Mini obsahuje

 • webové stránky
 • e-mail
 • fotogalerii
 • e-shop

pictogram e-mail
 

Díky službě inPage Mini získáte bezplatně nejen webové stránky, ale také unikátní e-mailovou adresu pod vaší vlastní doménou. E-mailová adresa s vlastním názvem domény výrazně zvyšuje důvěryhodnost a profesionalitu.

Antivirový a antispamový systém zabezpečí vaši elektronickou poštu a díky naší SPAM laboratoři zůstane ochrana před nevyžádanou poštou stále aktuální.

Technologie DKIM zvyšuje důvěryhodnost vašich odeslaných e-mailů a potvrzuje, že nedošlo ke změně obsahu daného e-mailu. Každý odeslaný e-mail je digitálně podepsán. Server příjemce poté ověří, zdali je tento podpis platný pomocí ověření klíče v DNS.

 

Podmínky akce

 • Cena platí pouze na 10 leté registrace EU domén a nevztahuje se na prodloužení existujících domén.
 • Akce platí pouze pro registrace nových (volných) domén EU od 4.4.2018, 12:00 SEČ do 13.4.2018 8:00 SEČ.
 • Platba musí být uhrazena do 13.4.2018 8:00 SEČ, neuhrazené objednávky budou po 13.4. 8:00 SEČ smazány.
 • Ceny jsou bez DPH, pokud není uvedeno jinak.
 • Společnost ZONER software, a.s., si vyhrazuje právo upravovat podmínky akce.
 • Podmínky vystavení SSL certifikátu Basic DV

  • Registrátor domény musí být ZONER.
  • Doména musí používat DNS/name servery ZONERu.
  • Získání certifikátu není garantováno. Ve výjimečných případech může být žádost zamítnuta. Symantec může kvůli svým bezpečnostním restrikcím zamítnout žádost o certifikát a zároveň neudává přesné důvody zamítnutí. V takovém případě je doporučena koupě placeného certifikátu.

Website

CMS, photo gallery,
e-mail,
with every domain.

Free with domain